Preskočiť na obsah
PJS Implementation Services

Ostatné služby

PJS Implementation Services s. r. o.

Oprava a údržba motorových vozidiel

Sídlo
Stropkov
Od roku
2021
IČO
53 670 205

PJS Implementation Services

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Chotčanská 2, 091 01 Stropkov
Na trhu od
23. marca 2021
IČO
53 670 205
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 95.31)
Oprava a údržba motorových vozidiel

Firma v číslach

5
rokov na trhu
2021
rok vzniku
12
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte PJS Implementation Services

PJS Implementation Services s. r. o. sídli na adrese Chotčanská 2, 091 01 Stropkov. Zapísaná je od 23. marca 2021 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Oprava a údržba motorových vozidiel“ (95.31). Predmet činnosti tvorí 12 položiek, napríklad maloobchod a veľkoobchod, sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby a sťahovacie služby.

Základné údaje

Obchodné meno
PJS Implementation Services s. r. o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
53 670 205
DIČ
2121454610
Dátum vzniku
23. marca 2021
Sídlo
Chotčanská 2, 091 01 Stropkov
Obchodný register
Okresný súd Prešov, oddiel Sro, vložka č. 41900/P
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 95.31)
Oprava a údržba motorových vozidiel

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa PJS Implementation Services zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 12 položiek.

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby

  • Sťahovacie služby

  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien

  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom

  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky

Zobraziť všetkých 12 položiek predmetu činnosti
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Sťahovacie služby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli PJS Implementation Services s. r. o.?

Sídlo je na adrese Chotčanská 2, 091 01 Stropkov.

Čím sa PJS Implementation Services s. r. o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Oprava a údržba motorových vozidiel“ (95.31). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: maloobchod a veľkoobchod; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; sťahovacie služby; uskutočňovanie stavieb a ich zmien.

Aké je IČO – PJS Implementation Services s. r. o.?

IČO je 53 670 205, DIČ 2121454610.

Kedy vznikla PJS Implementation Services s. r. o.?

Vznik: 23. marca 2021. Na trhu pôsobí 5 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Chotčanská 2 091 01 Stropkov

Registrový súd: Okresný súd Prešov

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre PJS Implementation Services s. r. o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese pjs-implementation-services.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.